Зима — ідеальна пора для відвідування чану та бані.

Відпочиньте душею та тілом від щоденних турбот, відновіть сили, енергію та натхнення разом з нами.

Ми надаємо послуги відвідування чану з травами або морською сіллю (на Ваш вибір) під відкритим небом. Купання в чані сприятливо впливає на загальний стан організму, сприяє покращенню кровообігу, укріпленню імунітету, надає терапевтичну дію на шкіру та судини, регулює артеріальний тиск. Оздоровтесь та насолоджуйтесь прекрасними пейзажами зими.

Баня — це чудовий антистрес: вона сприяє підвищенню імунітету, покращує сон, а саме головне — знімає напруження та втому. Вважається що, обливання водою після парильні очищує думки та розум, освіжає, бадьорить, дарує красу і здоровий зовнішній вигляд. Завдяки ідеальному балансу вологості та температури очищується шкіра, активізується потовиділення, а це означає, що з організму виводяться шкідливі речовини. В нашій бані є стіна з соляного каменю, пари якого виліковують від застуди, очищують дихальні шляхи, покращують кровообіг та знижують втому.

Для бажаючих повністю поринути в чанно-банну атмосферу ми надаємо чайне асорті (трав’яний чай, зелений та чорний) з медом.

Поруч з банею та чаном альтанки з барбекю та казаном.

Оренда бані (максимум 6 гостей) – 1500грн/2години (мінімальне замовлення)

Оренда чану (максимум 6 гостей) – 3000грн/2години (мінімальне замовлення)