Правила перебування для гостей
в Комплексі сімейного відпочинку «
Sangria«

Основне покликання нашого Комплексу – зробити все, для затишного, спокійного та, звичайно, безпечного відпочинку наших гостей.

Для того, щоб Ваш відпочинок був дійсно комфортним, просимо і Вас дотримуватися встановлені на території нашого Комплексу Правила перебування та внутрішнього порядку для гостей в Комплексі сімейного відпочинку «Sangria» (з повним списком Правил поведінки можна ознайомитися в Адміністрації), адже це не наша забаганка, а міра, що здатна захистити кожного з наших гостей. Наші правила скоріш за все не відрізняються від стандартних правил більшості комплексів, тим не менш, вони обов’язкові до дотримання всіма відвідувачами Комплексу, незалежно від Вашого статусу або фінансового стану.

Будьте доброзичливими, привітними, ввічливими, тактовними та чемними, по відношенню до оточуючих, як до гостей Комплексу, так і до персоналу.  Підтверджуючи бронювання, Ви погоджуєтесь з Правилами нашого Комплексу.

Дотримуйтесь, будь ласка, правил заселення в Комплекс:

 • Розміщення гостей відбувається виключно з наданням Адміністратору паспорту або іншого  документу, що підтверджує особу кожного гостя та внесення 100% оплати за весь період проживання в Комплексі. Адміністратор Комплексу не вилучає паспорт або інший документ на період Вашого відпочинку у нас.
 • Ми забезпечуємо можливість проживання гостей в Комплексі тількі в оплачений період часу. Після закінчення оплаченого періоду за бажанням гостя проживання може бути продовжено тільки при наявності вільного котеджу.
 • При проживанні менше доби оплата стягується за добу незалежно від розрахункового часу.
 • Якщо Ви іноземний громадянин, будьте готові надати наступні документи: паспорт; міграційну карту; візу (за необхідності); свідоцтво про тимчасове проживання в Україні (за необхідності). При заселенні в Комплекс Ви отримуєте ключ від котеджу та картку для відкриття хвіртки.
 • За безпеку документів, матеріальних засобів або коштовностей Адміністрація Комплексу відповідальності не несе. Також, вся територія Комплексу, окрім котеджів та санвузлів, знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням.
 • Після того, як Ви заселились в котедж, будь ласка, уважно огляньте його на предмет несправностей або недоліків, якщо такі виявлені зверніться до Адміністратора з проханням їх усунути. Переконливе прохання, не здійснювати самостійний ремонт електроприборів та обладнання.
 • Ми приймаємо домашніх тварин але виключно за попереднім детальним обговоренням та додатковою оплатою.

Дотримуйтесь, будь ласка, правил поведінки при проживанні в Комплексі:

 • Забороняється передавати третім особам ключ від будинку та/або залишати в котеджі сторонніх людей в свою відсутність.
 • Будь ласка, дотримуйтесь Правил протипожежної безпеки. Палити в котеджі заборонено (в будинку знаходяться датчики диму)! Палити слід в спеціально відведених для цього місцях: там, де є спеціальний знак або стоять попільнички. Не забувайте, серед тих, хто приїхав на відпочинок – знаходяться діти та гості, що не палять.
 • Якщо залишаєте котедж, зачиняйте, будь ласка, двері та вікна, щоб не допустити вільне проникнення сторонніх осіб. Також, перед виходом з будинку необхідно вимикати електроприлади, в тому числі і кондиціонер.
 • Заборонено приносити та зберігати зброю, вибухові та легкозаймисті, їдкі, отруйні, наркотичні речовини та інші небезпечні предмети; гості, що мають право через свід рід діяльності на носіння та зберігання зброї, зобов’язані за вимогою Адміністратора Комплексу надати документи, що засвідчують дане право.
 • На території Комплексу «Sangria» заборонено розпалювати багаття (крім мангалів в суворо відведених для цього місцях), рубати та ламати дерева, кущі, а також наносити любі написи на території Комплексу, стінах будівель.
 • Неприпустимо шуміти в котеджі або на території Комплексу після 23:00.
 • Заборонено перебування в Комплексі та на території Комплексу «Sangria» з 22:00 до 8:00 незареєстрованих відвідувачів, що не проживають в Комплексі. Після 22:00, запрошений Вами гість зобов’язаний покинути Комплекс відпочинку або оформити проживання.
 • Вкрай небажано влаштовувати сімейні з’ясування стосунків або п’яні бешкети в Комплексі.
 • Будь ласка, дотримуйтесь чистоти на території Комплексу. Для збору сміття призначені урни та попільнички.
 • Якщо у Вас виникають питання або складності з обслуговуванням в Комплексі, не соромтесь, звертайтесь до Адміністратора.
 • Шкода, нанесена Комплексу, відшкодовується відпочиваючими (відповідальною особою від  групи відпочиваючих) в повному обсязі готівкою або безготівковим розрахунком на місці. Збитки розраховуються адміністрацією за ринковою вартістю зіпсованих речей.
 • За порушення правил громадського порядку, санітарної та пожежної безпеки, навмисне  нанесення шкоди здоров’ю або майну інших Гостей, що перебувають в Комплексі, псування майна Комплексу, образа адміністрації, обслуговуючого персоналу або відпочиваючих, Адміністрація має право відмовити винуватим в подальшому перебуванні на території Комплексу без повернення вартості проживання.

Дотримання простих правил перебування в Комплексі, дозволить Вам зберегти відмінний настрій

 • В день, коли вичерпується термін Вашого перебування в нашому Комплексі, необхідно звільнити котедж до 12:00, якщо Ви не домовились з Адміністратором про інший варіант (ранній / пізній виїзд).
 • Не забувайте Ваші речі, виїзжджаючи з Комплексу (але якщо раптом це сталося, та ми виявили залишені Вами речі – ми обов’язково зв’яжемося з Вами, щоб повернути їх).
 • Якщо Ви залишите котедж в тому ж вигляді, в якому він був при заселенні, ми будемо Вам дуже вдячні. Адже ми дуже дбайливо відносимося до нашого Комплексу загалом.

Адміністрація Комплексу залишає за собою право не надавати послуги з проживання особам, що знаходяться в стані алкогольного, наркотичного сп’яніння або під дією психотропних препаратів.

Приємного та комфортного проведення часу в нашому Комплексі сімейного відпочинку «Sangria»!